Na co se nás ptáte?

Jaká je cena kurzu a jaké jsou možnosti platby?

Záleží na konkrétním kurzu. Můžete si vybrat mezi individuálním, skupinovým nebo výukou ve dvojici. V případě individuálního kurzu a výuky ve dvojici si sami zvolíte počet předplacených lekcí, a tím pádem cenu za lekci. Celkovou částku si můžet rozložit na měsíční splátky. 

Více info v našem ceníku.

 

Existují speciální sezónní nabídky?

Ano, všechny tyto nabídky/poukazy naleznete na našem facebooku nebo zde na stránkách.

 

Mohu platbu za kurz rozložit do splátek?

Kurz lze rozložit na měsíční splátky. 

 

Jakou formou mohu úhradu provést?

Platby je možné uhradit převodem z účtu nebo osobně v hotovosti na klientském centru. Přijímáme i Sodexo Pass, Edenred a Benefity Plus.

 

Můžu na jazykový kurz čerpat prostředky z FKSP?

Ano, kurzy lze po domluvě hradit z FKSP.

 

Kdy můžu začít s výukou?

Začít můžete kdykoliv! Domluvíme si spolu ukázkovou hodinu zdarma a po jejím absolvování doladíme další detaily. 

 

Můžu si zvolit den a čas kurzu?

V případě individuální výuky a výuky ve dvojici si volíte sami den i čas kurzu. V případě skupinové výuky vám nabídneme možné skupiny, které odpovídají vaší úrovni. 

 

Jak dlouho trvá jedna lekce?

50 minut.

 

Můžu si vybrat svého lektora?

Metoda The Spot Way, kterou používáme, je postavena na střídání lektorů – setkáte se tak s různými přístupy, způsoby vysvětlování a přízvuky, což vám jednou usnadní komunikaci s širokým spektrem mluvčích. Díky propracovanému systému si lektoři předávají informace týkající se průběhu výuky, vašich potřeb a požadavků. 

Své lektory samozřejmě pravidelně metodicky školíme.

 

Musím se na lekce připravovat? A jak?

Naše metoda nevyžaduje domácí přípravu. Každou lekci zahájí lektor opakováním učiva z předchozích hodin, což nutnost přípravy mimo lekce odbourává. 

 

Co když nemůžu na kurzy docházet pravidelně?

V případě individuálních kurzů si můžete nastavit svůj rozvrh pravidelně, kdy vám garantujeme den a čas výuky. Pokud vám pravidelné plánování nevyhovuje, můžete si své lekce plánovat flexibilně podle sebe pomocí našeho rezervačního systému. 

 

Co docházka u skupinového kurzu?

Nic se nestane, pokud nebudete moci občas přijít – z hlediska dlouhodobého postupu je však lepší, když se hodin účastníte; takto se pak můžete jako skupina posouvat dále.

 

Můžu lekci zrušit?

Pokud se nakonec nemůžete na naplánovanou hodinu dostavit, můžete si ji pohodlně přes informační systém přesunout. Tento přesun lze udělat nejpozději 24 hodin před zahájením vaší lekce.

 

Co o vás říkají vaši studenti? Jsou spokojení?

Ke každému studentovi přistupujeme individuálně a s péčí – přesvědčte se o tom sami na stránce s referencemi.

 

Jak je to s prázdninami?

V období letních prázdnin (červenec–srpen) máme ve škole běžný provoz. Samozřejmě je na Vás, jestli budete kurz navštěvovat i během prázdnin. Pokud jedete na dovolenou, své lekce si omluvíte a nahradíte po návratu. Ve skupinových kurzech vždy záleží na studentech, zda kurzy probíhají, nebo ne – zpravidla ale probíhají skupinové kurzy vždy od poloviny září do konce června.

Výuka neprobíhá pouze během státních svátků.

 

Prodáváte dárkové poukazy?

Dárkové poukázky samozřejmě máme. Můžete si je vyzvednout u nás nebo vytisknout z pohodlí domova. Domluvíme se na hodnotě a typu lekcí. Vše řešíme jak telefonicky či e-mailem, tak samozřejmě osobně u nás ve škole. 

 

Kde probíhají kurzy?

Naši školu najdete v Ostravě na ulici Mlýnská 12. V případě firemního vzdělávání můžeme zajistit výuku ve vašich prostorách. Samozřejmostí jsou i on-line lekce přes Skype či jinou platformu. 

Jednoduchý návod na Skype výuku ve třech krocích najdete zde. Zvládne to opravdu každý!

 

Kde můžu v blízkosti školy zaparkovat?

Parkovat doporučujeme na ul. Janáčkově. Zde máte možnost parkovat na placeném parkovišti (20 Kč/hodinu) (https://mapy.cz/s/carenaharu), případně poté naproti zdarma u firmy Canis (https://mapy.cz/s/lanonalovu).

 

Jak se k vám dostanu hromadnou dopravou?

Doporučujeme jet na tramvajovou zastávku Stodolní. Pak je to k nám už jen pár metrů. Využít můžete také trolejbus či autobus, a to na zastávky Konzervatoř nebo Husův sad.


 

Přejít nahoru

Rezervace ukázkové hodiny