Kryštof

Věří, že nejlepší cestou, jak se naučit angličtinu a v podstatě kterýkoliv jiný jazyk, je konverzace, a pro běžnou mluvu je přesvědčen, že fluency (plynulost) →  accuracy (správnost).

Kryštof hraje od čtyř let hokej a jeho prvním impulsem ke snaze porozumět angličtině bylo sledování zápasů NHL, u kterých dříve vůbec nerozuměl komentátorům, a nehodlal se s tím jen tak smířit.

Vzhledem k tomu, že používá angličtinu ke sledování sportů v Severní Americe, má Kryštof blíže k americké angličtině, zvláště sportovní a také právnické. Vzhledem k tomu, že ho angličtina baví, pokračoval ve studiu i ve svém volném čase a během svých středoškolských let se vypracoval na úroveň C1, což potvrzuje jeho cambridgeský certifikát.

Kryštof strávil několik měsíců ve Spojených státech. Vedle sportu a cestování patří mezi jeho koníčky také čtení a hudba. Především však svůj volný čas nejraději tráví se svými přáteli.

Pohled metodika: Kryštof je nadějný lektorský talent. Jeho práce se vyznačuje zodpovědným profesionálním přístupem, k němuž se přidává pozoruhodná kreativita a snaha vzdělávací proces zefektivňovat a obohacovat například pomocí moderních technologií. Ostatním v tomto ohledu často poskytuje cennou inspiraci.

Přejít nahoru

Rezervace ukázkové hodiny