Nikol

Angličtina mě začala poprvé více zajímat na druhém stupni na základní škole, kde jsem mohla v rámci zadaných projektů do angličtiny realizovat své nápady a kreativitu. 

Jelikož jsem si všimla, že mé projekty jsou vždy vystaveny na chodbách nebo ukazovány jako ty příkladné, uvědomila jsem si, že se tam nesmí objevit žádná chyba, a tak jsem se snažila své znalosti co nejvíce zdokonalovat. 

Mé učitelské sklony byly podporovány na gymplu, kde si ke mně spolužáci chodili pro rady a já si občas musela zjišťovat informace navíc, abych jim to mohla co nejlépe vysvětlit. 

Proto nebylo pochyb, že se angličtinou budu dále zabývat, a tak jsem ji spolu s češtinou začala studovat na Ostravské univerzitě. Má oblíbená oblast v angličtině je rozdíl mezi britskými a americkými slovíčky a hledání chybných překladů ve filmech.

Mimo angličtinu se ve volném čase ráda věnuji jakémukoliv sportu, především tenisu, dále recitacím, klavíru, zpěvu a zahradničení. Jestli někdy uvidíte člověka, který jde po chodníku „rychlostí světla“, budu to určitě já.

Přejít nahoru

Rezervace ukázkové hodiny