Radana

Radana na gymplu tři roky dobrovolničila v křesťanské neziskovce, a účastnila se díky tomu čtyř větších, letních, mezinárodních projektů vedených Američany. Měla proto možnost se potkat a okusit americkou angličtinu od rodilých mluvčích z různých koutů USA. Tíhne proto spíše k americké angličtině. Angličtinu si cvičně procvičovala i po dva roky, kdy byla členkou anglického divadla, kde hrála v představení The Canterbury Tales a Henry and six wives. 

V roce 2016 úspěšně složila zkoušku Cambridge English (FCE) na úrovni B2 a o dva roky později se začala věnovat lektorování angličtiny. Od té doby nasbírala zkušenosti v oblasti přípravy studentů k maturitní zkoušce, vedení kroužků pro děti a lektorování dospělých Poslední rok se věnuje hlavně individuální a skupinové výuce dospělých. V roce 2021 využila příležitosti a strávila semestr na americké univerzitě NAU v Arizoně.

Mezi její záliby patří psychologie, příroda a turistika. Aktuálně se připravuje na vykonání Cambridge zkoušky CPE a doufá, že bude svým studentům nabídnout hodiny nejen zábavné a příjemné, ale hlavně ve vysoké kvalitě po stránce jazykové.

Kam dál?

Přejít nahoru

Rezervace ukázkové hodiny