The Spot Way

Poslouchej – ptej se – konverzuj!


Myslíte už to s angličtinou fakt vážně? Zkuste to jinak! Střídání lektorů v našich hodinách může pro některé být zpočátku výzva, ale časem zjistíte, že se není čeho bát. Zbavíme vás strachu z mluvení a po pár hodinách už to půjde jako po másle. 

Poslouchej.

S námi si naposloucháte spoustu různých přízvuků – nestane se vám tak, že si zvyknete jen na jeden a nikomu jinému neporozumíte. Zažijte si s námi skvělý pocit z toho, že konečně rozumíte a mluvíte anglicky.

Naši lektoři mají mnoho společného – nadšení pro jazyky, profesionalitu a pravidelná metodická školení. Díky naší metodě již od první hodiny zažijete pocit úspěchu. Náš systém The Spot Way je, koneckonců, vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé.

Nemyslíme ale jen na jazyk. Díky střídání lektorů se setkáte s lidmi s různými zkušenostmi, zájmy, koníčky. Hodiny jsou díky tomu rozmanitější a pestřejší. Proto se také každou lekci dozvíte něco úplně nového.

Ptej se.

Jdou na vás mrákoty pokaždé, co si máte na pláži objednat svůj oblíbený drink? Spokojenost studentů a jejich progres jsou pro nás naprostými prioritami. Společně si proto zažijeme aktivity, které procvičují dovednosti studentů ptát se a získávat informace v cizím jazyce.

Studenti se k nám ale nechodí jen učit, ale také si odpočinout a pobavit se. Naše kurzy jsou proto často místem, kde vznikají nová přátelství.

Konverzuj.

Našim cílem je si s vámi popovídat, a to ideálně v cizím jazyce. Přeci jen jsme The Spot – místo, kde vás rozmluvíme. Naši lektoři budou vaši parťáci. Chtějí vám předat co nejvíce ze svých znalostí a zkušeností. Hodiny s vámi povedou nenásilnou formou založenou na konverzačních aktivitách, které jsou z malé části doplněny čtením či písemným procvičováním.


Přejít nahoru

Rezervace ukázkové hodiny