Kurz angličtiny 1 + 1 zdarma

Chcete získat kurz angličtiny pro sebe a svého parťáka za poloviční cenu?
 

Nechte se inspirovat naší exkluzivní nabídkou, která PLATÍ POUZE DO KONCE SRPNA. 

Jak na to? 

Koupíte si libovolný balíček individuálních lekcí angličtiny a zdarma můžete přizvat na výuku svého přítele, kolegu nebo člena rodiny, aby se připojil na vaše lekce!

Zatímco si vy kupujete kurz angličtiny, váš společník se může účastnit lekcí bez jakýchkoliv dalších nákladů. To znamená, že platíte pouze za jednoho studenta, ale chodíte na lekce ve dvojici! Je to skvělá příležitost sdílet jazykovou výuku s blízkými a dosáhnout společného pokroku. Budete se vzájemně podporovat a motivovat, což povede k ještě rychlejšímu a efektivnějšímu učení.

Tato nabídka je vhodná pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé studenty, protože naše kurzy jsou přizpůsobeny vaší jazykové úrovni a potřebám.

Výhody kurzu angličtiny 1 + 1

1. Nejste v tom sami. Možnost učit se s partnerem zvyšuje interakci a komunikaci, což je klíčový aspekt při zvládání anglického jazyka.

2. Ještě více motivace. Podpora a spolupráce s parťákem vede ke vzájemné motivaci a zvyšuje zájem o učení se. 

3. Neohlížíte se na ostatní. Ať už se zajímáte o astronomii nebo cestování,  témata vám přizpůsobíme a pomocí rezervačního systému si lekce plánujete sami.

Poloviční cena

Platíte pouze za jednoho studenta, ale využíváte lekce ve dvojici.

Kolik vás to bude stát?

Vyberte si z balíčku lekcí:

Počet lekcíCena za lekciCena za osobu v rámci akce “1+1”Celková cena
10 lekcí505 Kč252 Kč5 050 Kč (6 000 Kč)Mám zájem
20 lekcí480 Kč240 Kč9 600 Kč (11 200 Kč)Mám zájem
30 lekcí450 Kč225 Kč13 500 Kč (16 200 Kč)Mám zájem
40 lekcí430 Kč215 Kč17 200 Kč (20 800 Kč)Mám zájem
50 lekcí410 Kč205 Kč20 500 Kč (25 000 Kč)Mám zájem

Kurzovné lze rozložit na více plateb nebo nastavit měsíční splátky. K platbě můžete také využít benefity (Sodexo, Edenred, Benefit Plus), případně čerpat příspěvky FKSP.

Naše kurzy angličtiny jsou navrženy tak, aby se maximálně soustředily na vaše individuální cíle a potřeby. S našimi zkušenými lektory budete mít možnost pracovat na konkrétních dovednostech, jako je konverzace, gramatika, poslech, čtení nebo psaní. Každý kurz je plánován podle vašich preferencí a časových možností. Docházet k nám můžete v pracovní dny od 7:00-20:00. Lekce si plánujete jednoduše dle sebe přes rezervační systém.

Nezmeškejte tuto jedinečnou nabídku, která je platná pouze v měsících červen, červenec a srpen! 

Teď už zbývá jen jediné: vyberte si svého parťáka, rezervujte si ukázkovou hodinu a vstupte do světa angličtiny s plnou parádou!

 

Ukázková hodina

Tato ukázková hodina vás k ničemu nezavazuje, rozhodnete se až po lekci, zda si kurz zakoupíte, či ne. 

Napište nebo zavolejte Filipovi!
Přejít nahoru

Rezervace ukázkové hodiny