LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY

zaměřené na cestování

Připravte se na dobrodružství!

Léto je časem cestování a objevování nových míst. Chcete se cítit jistěji a komunikovat plynně v anglickém jazyce, ať už míříte kamkoliv? Chcete si užít svou dovolenou naplno a bez jazykových bariér? Přicházíme s nabídkou intenzivních letních kurzů angličtiny, které jsou speciálně zaměřeny na témata související s cestováním. Připravte se na vzrušující a efektivní učení a otevřete si dveře k novým dobrodružstvím po celém světě!

Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytnul jazykové dovednosti a jistotu, kterou potřebujete při komunikaci v cizojazyčném prostředí. Vytvořili jsme příjemné učební prostředí, ve kterém se budete učit nejen z učebnic, ale také z reálných situací, které se mohou při cestování vyskytnout. 

Zaměřeno na různá témata související s cestováním, jako jsou rezervace ubytování, nákupy, hledání správné cesty, objednávání jídla v restauraci, zvládání komunikace na letišti, nádraží, orientace ve městě a další. S našimi zkušenými lektory budete cvičit konverzaci, poslech, čtení a psaní v kontextu cestování, abyste získali praktické dovednosti, které můžete okamžitě uplatnit.

Výhody kurzu

  1. Naučíte se používat angličtinu v reálných situacích, se kterými se setkáte při cestování, a budete mít větší jistotu při komunikaci s rodilými mluvčími.
  2. Procvičujete svou schopnost mluvit plynule a spontánně v angličtině při rozhovorech s ostatními studenty a lektory na kurzu.
  3. Prostřednictvím diskusí o cestování a různých destinacích se dozvíte o různých kulturách a získáte inspiraci pro své budoucí cesty. 
  4. Kurz lze připravit i na míru dle požadavků studentů. 
  5. Otevíráme již od tří studentů a maximální kapacita je šest, což znamená, že můžete studovat v malé skupině a získat dostatek prostoru pro aktivní zapojení a individuální podporu od našich zkušených lektorů.
  6. Tři lekce denně a čtyři dny v týdnu vám umožní rychlý jazykový rozvoj.

Kolik Vás to bude stát?

Celková cena kurzu je pouze 2 399 Kč! Naše jedna lekce trvá 50 minut.

Kdy kurzy probíhají?

Kurzy probíhají vždy od pondělí do čtvrtka v čase od 15:30 do 18:10

  • 22. července – 25. července
  • 5. srpna – 8. srpna
Vhodné pro věčné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty! Vhodné jak pro teenagery tak i pro dospělé.

Ukázková hodina

Tato ukázková hodina vás k ničemu nezavazuje, rozhodnete se až po lekci, zda si kurz zakoupíte, či ne. 

Napište nebo zavolejte Filipovi!
Přejít nahoru

Rezervace ukázkové hodiny